Світлина № 1
Світлина № 2
Світлина № 3
Світлина № 4
Світлина № 5
Світлина № 6
Світлина № 7
Світлина № 8
Світлина № 9
Світлина № 10
Світлина № 11
Світлина № 12
Світлина № 13

Світлина № 14
Світлина № 15
Світлина № 16
Світлина № 17
Світлина № 18
Світлина № 19


Світлина № 20

Світлина № 21

Світлина № 22

Світлина № 23

Світлина № 24

Світлина № 25

Світлина № 26

Світлина № 27

Світлина № 28

Світлина № 29

Світлина № 30

Світлина № 31

Світлина № 32

Світлина № 33

Правила проведення конкурсу

Прийняття заявок на фотоконкурс Мандрівник-фотограф року 2021 завершено.


Термін для прийняття заявок на фотоконкурс — до 11 грудня 2021 року.

Оголошення результатів відбудеться 21 грудня 2021 року.

Участь безоплатна. Внесок за участь в конкурсі не стягується.

До складу журі увійшли:

Почесний голова журі: Сергій Миколайович Марченко — український режисер, сценарист, фотохудожник, викладач, кінознавець. Кандидат мистецтвознавства, викладач Київського національного університету імені Карпенка Карого.

Вадим Івлєв — організатор конкурсу, радіоінженер, етнограф-любитель. Побував на 24 безлюдних і важкодоступних островах Океанії та Антарктики. Автор книги «Мандри киянина Океанією» та низки статей.

Роман Братчик — учасник 1-ї, 2-ї та 8-ї річних експедицій, єдиний полярник в Україні, який провів в Антарктиці понад два роки безперервно.

Андрій Мазур — журналіст, блогер.

Костянтин Ліорек — професійний мандрівник, проїхав понад 215 країн і територій. Офіційно найбільш мандруючий українець під час пандемії коронавірусу – відвідав 50 країн, має найбільшу колекцію ПЛР тестів.

– Віктор Ганущин — біолог, тревел-фотограф, колекціонер рослин. Створив найбільшу приватну аматорську альпійські гірку в Україні. Відвідав понад 65 країн з увагою країнам, які мають ботанічні цікавинки, такі, як Непал, Тибет, Індонезія, Альпи, Ісландія.

– Костянтин Симоненко – офіційно перший українець, який відвідав усі країни світу. На цей час побував у 237 країнах та територіях. Автор книги «2 000 000 кілометрів до мрії».

Для вас на фотоконкурсі «Мандрівник-фотограф року» – 2021 є 11 категорій, щоб кинути виклик іншим учасникам у різноманітних жанрах, які охоплюються єдиною темою —

«світлина з подорожей».

Переможці отримають нагороди та призи.

Категорії 2021 року:

Абсолютний переможець — мандрівник-фотограф року – 2021. Без обмежень! Переможцем стане фотограф, котрий представить найкраще портфоліо із шести зображень, що відповідають трьом головним категоріям конкурсу: «Пейзажі та пригоди», «Живий світ» і «Люди та їх історії».

Молодий мандрівник-фотограф 2021 року. Для фотографів віком 18 років і молодше тема цього року — «Подорожі». Нагороди будуть вручені у 2 вікових групах до 14 років та 14-18 років. Від учасника приймається одне єдине фото.

Портфоліо «Пейзажі та пригоди». Надішліть нам дві світлини з вашими пригодами у подорожах, прекрасним пейзажами нашої планети, що захоплюють дух — від найвищої вершини до найнижчої долини або безкрайніх океанських просторів, з висот небес до найглибших западин і до найбільш важкодоступних та віддалених районів.

Портфоліо «Живий світ». Надішліть нам дві світлини, щоб надати нам можливість зазирнути у світ птахів, риб, рослин, тварин та інших мешканців цієї планети, крім людей, у середовищі, в якому вони живуть — від планктону до китів, від комах до слонів і від найдрібніших зелених пагонів до гігантських лісів.

Портфоліо «Люди та їх історії». Поділіться з нами двома світлинами з історіями про людей і культури, з якими ви зустрічалися під час своїх подорожей.

Єдине фото: «Влучив у ціль». У цій категорії дозволені тільки дуже обмежені цифрові маніпуляції; ми хочемо бачити ваше зображення на будь-яку тему, пов’язану з подорожами — так, як ви знімаєте його на камеру, з мінімальними налаштуваннями. Від учасника приймається одне єдине фото. 

Єдине фото: «Зелена планета». Фотографи грають життєво важливу роль у документуванні загроз нашій планеті, а одна фотографія може зробити величезний вплив на збереження нашої планети для майбутніх поколінь. Від учасника приймається одне єдине фото.

Єдине фото: «Ікони подорожей». Класика! Будь-то знаменита пам’ятка, знакова подорож або свято життя — покажіть своє бачення, уникаючи кліше з листівок. Від учасника приймається одне єдине фото.

Смарт-фото: «іМандрував». Фотографія з мобільного телефону і планшета користується величезною популярністю серед мандрівників. Це миттєво і дієво — все для того, щоб спіймати момент. Від учасника приймається одне єдине фото.

Приз глядацьких симпатій. Наш оргкомітет вибере фотографії з фіналістів 2021 року, і вони будуть виставлені на нашому вебсайті для громадського голосування. Переможець отримує приз, який буде оголошений на початку голосування.

Учасник може брати участь тільки в одній з категорій.

Фотографія повинна бути в первісному вигляді і не може бути змінена будь-яким чином, включаючи видалення, додавання, реверсування або спотворення об’єктів в кадрі.

Файл з фотороботою повинен бути завантажений в форматі JPEG з високоякісним стисненням.

У категорії «портфоліо», від учасника приймається два фото. В категорії «єдине фото», приймається одне фото.
Якщо від учасника буде отримано більше фото ніж належить, Оргкомітет залишає за собою право самостійно відібрати фото для участі у конкурсі.

Беручи участь в конкурсі, учасники погоджуються з тим, що представлені фотографії можуть бути використані в рекламних цілях.

Після закінчення крайнього терміну заявки не приймаються.

У ролі учасників можуть виступати виключно фізичні особи.

До участі в конкурсі не приймаються фото, які фінансуються організацією або компанією і повністю або частково присвячені цій організації або компанії.

Учасники конкурсу зобов’язуються дотримуватись чинного законодавства України. Організатори залишають за собою право виключити з участі в фотоконкурсі всі роботи, які будь-яким чином порушують законодавство України .

Заявки приймаються до 09:00 годин Київського часу 11 грудня 2021 р. за допомогою Google Форм за посиланням під кожним розділом.

У разі виникнення запитань: voyagemakersclub@gmail.com

No votes yet.
Please wait...

Leave a Reply